Особливі правила поведінки відвідувачів ТРЦ DREAM на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки в м.Києві | DREAM

DreamTown

Home Events Особливі правила поведінки відвідувачів ТРЦ DREAM на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки в м.Києві

Особливі правила поведінки відвідувачів ТРЦ DREAM на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки в м.Києві

29 October 2021
Особливі правила поведінки відвідувачів ТРЦ DREAM
на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки в м.Києві

 

ЗАТВЕРДЖЕНО:

Наказом № ПР/2021-10.29-01

від «29» жовтня 2021 року

Директор  Г.Д. Корогодський 

 

 

Особливі правила поведінки відвідувачів ТРЦ DREAM

на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки в м.Києві

(далі по тексту – «Особливі правила»)

 

Терміни, що застосовуються (використовуються) у тексті даних Особливих правил та їх тлумачення відповідає термінам, що застосовуються в Правилах поведінки відвідувачів ТРЦ від 01 січня 2015 року.

У зв’язку із встановленням з 00 год. 00 хв. 1 листопада  2021 р. на території міста Києва «червоного» рівня епідемічної небезпеки (Протокол Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 28.10.2021р. №68), враховуючи вжиття Київською міською державною адміністрацією на території місті Києва додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів (Протокол від 22.10.2021 року № 66 Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА), та дію положень Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», що поширюються на роботу ТРЦ «DREAM» (м.Київ, просп. Оболонський, 1-Б, просп. Оболонський, 21-Б) (далі – ТРЦ),

з метою продовження діяльності ТРЦ «DREAM» та закладів Орендарів у відповідності до положень пункту 3-5  Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 та зазначених рішень,

            з метою забезпечення дотримання норм та правил протиепідемічного режиму, вимог щодо заходів протидії поширенню короновірусної хвороби COVID-19 та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричинено коронавірусом SARS-CoV-2,

 

Адміністрація Торгового Центру, діючи від імені Власника Торгового Центру та в інтересах відвідувачів ТРЦ, встановлює такі Особливі правила відвідування ТРЦ.

Ці правила є обов'язковими для всіх Відвідувачів ТРЦ.

 

Розділ 1. Загальні положення

1.1. Входом в ТРЦ Відвідувачі погоджуються з даними Особливими правилами в повному обсязі, приймають їх і зобов'язуються їх неухильно дотримуватися у відповідності до статті 642 Цивільного кодексу України.

1.2. У разі незгоди повністю або в будь-якій частині з Особливими правилами, чи будь-який із пунктів даних Правил буде незрозумілим, пропонуємо відмовитись від відвідування ТРЦ (покинути Територію ТРЦ), до моменту уточнення інформації.

1.3. Відвідування ТРЦ в цілому або в його окремих частинах може бути обмежене Адміністрацією для мети, що визначена в Преамбулі даних Особливих правил, в тому числі, але не виключно, шляхом визначення місць, доступ до яких Відвідувачам заборонений або обмежений, встановлення особливого режиму роботи ТРЦ або окремих його частин, введення пропускного режиму при доступі в ТРЦ та/або в певні частини ТРЦ і / або в певний час, відмови в доступі в ТРЦ Відвідувачам, якщо останнім порушуються дані Особливі правила та / або вимоги законодавства.

1.4. Відвідувач, який порушив вимоги, встановлені цими Особливими правилами або вимоги чинного законодавства, зобов'язаний негайно покинути ТРЦ (частина ТРЦ) і не робити спроб проникнення на його територію, до моменту усунення причин, що викликали порушення вимог цих Правил.

 

Розділ 2. Умови відвідування ТРЦ

2.1. В період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки в м.Києві відвідування ТРЦ дозволяється (здійснюється) лише за умови:

А)  відсутності у відвідувачів ознак респіраторного захворювання (кашель, ринорея, тощо);

Б) наявності засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот (у тому числі виготовлених самостійно);

В) проведення відвідувачами добровільного температурного скринінгу, результат якого не повинен перевищувати 37,2 оС;

Г) пред’явлення особами від 18 років негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу, ринку), або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) одночасно з пред’явленням документу, що посвідчує таку особу[1];

Д) наявності у осіб, які не досягли 18 років супроводу у вигляді  повнолітньої особи, що пред’явла негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу, ринку), або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) одночасно з пред’явленням документу, що посвідчує супроводжуючу особу1.

2.1.1. Відвідування особами від 18 років Торгових точок Орендарів ТРЦ, діяльність яких прямо підпадає під встановлені винятки відповідно до чинного законодавства України (в т.ч. карантинних обмежень, протиепідемічних заходів, тощо), здійснюється без пред’явлення документів, визначених в підпункті Г п.2.1 даних Правил, за умови пред’явлення документу, що посвідчує особу1 та добровільного проставлення на тильній (зовнішній) стороні долоні відтиску тимчасового штампу, що дозволяє вільне пересування виключно до таких Торгових точок.

2.2. На період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки в м.Києві перебування у ТРЦ дозволяється лише за умови:

- відсутності у відвідувачів ознак респіраторного захворювання (кашель, ринорея, тощо);

- наявності у відвідувачів засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот (у тому числі виготовлених самостійно) протягом всього строку перебування на території ТРЦ;

- дотримання дистанції між відвідувачами не менше 1,5 м.

2.3. Адміністрація ТРЦ в період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки в м.Києві рекомендує Відвідувачам:

2.3.1. Уникати скупчення людей в приміщеннях закладів торговельного чи побутового обслуговування.

2.3.2.  Відвідувати ТРЦ в одноразових рукавичках на руках та користуватися дезінфекторами після контакту із загальними поверхнями (в т.ч. ручки дверей, поручень ескалатора, кнопки ліфту, тощо).

2.3.3. Дотримуватися дистанції між відвідувачами не менше 1,5 м.  

2.3.4. Надавати перевагу безготівковій контактній оплаті за послуги та/або товари на території ТРЦ.

2.3.5. Утриматися від відвідування ТРЦ в разі наявності ознак нездужання, що характерні для гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та/або появу таких ознак під час перебування такого відвідувача на Території ТРЦ.

2.3.6. В разі виникнення ознак нездужання, в тому числі тих, що характерні для гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 під час перебування на Території ТРЦ негайно звернутися до Санітарного куточка ТРЦ.

2.4. Відвідувачу ТРЦ забороняється:

2.4.1. Відвідувати ТРЦ з ознаками нездужання (в т.ч., але не обмежуючись чхання/кашель/нежить/температура вища 37,2°C).

2.4.2. Перебувати на території ТРЦ без захисної медичної маски, з оголеним носом, або з зовнішнім виглядом, що виражає явну неповагу до безпеки громадян в період карантину та може нести ймовірну загрозу зараження вірусом.

2.4.3. Порушувати дистанцію між відвідувачами у менш ніж 1,5 м, за винятком окремих короткотривалих випадків, коли це неможливо під час надання послуг або продажу товару. 

2.5. Відвідувач зобов'язаний:

2.5.1. Повідомити Адміністрації ТРЦ про наявність та/або появу ознак нездужання, що характерні для

гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричинено коронавірусом SARS-CoV-2, під час перебування такого відвідувача на території ТРЦ.

2.5.2. Покинути Територію ТРЦ в разі пред'явлення такої вимоги Адміністрацією або Службою Безпеки.

2.6. Відвідувачі самостійно несуть відповідальність за:

-  наслідки своїх дій, власну неуважність та/або недбалість під час перебування на території ТРЦ;

- дотримання рекомендованої дистанції між відвідувачами на Території ТРЦ;

- за дійсність документів, що пред’являє особа для відвідування ТРЦ (в т.ч. документи, що посвідчують особу, посвідчення, результати тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тести на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу, ринку), або документи, що підтверджують отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія));

- відвідування лише дозволених чинним законодавством України (в т.ч. карантинними обмеженнями, протиепідемічними заходами, тощо) Торгових точок ТРЦ, відповідно до обсягу прав, передбачених чинним законодавством України.

2.7. Представники ТРЦ мають право: 

2.7.1. Не допускати Відвідувача до ТРЦ або припиняти відвідування ТРЦ щодо осіб у стані алкогольного, наркотичного сп'яніння, психічно неврівноваженому стані, осіб, що порушують положення даних Правил, санітарних норм та правил, протиепідемічного режиму та заходів, вимог щодо протидії поширенню короновірусної хвороби COVID-19 та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричинено коронавірусом SARS-CoV-2, а також, якщо на думку представників ТРЦ, ця особа викликає сумнів щодо її здатності дотримуватись умов даних Правил або з метою запобігання адміністративним правопорушенням.

2.7.2. Представники ТРЦ уповноважені вживати заходи (в т.ч. але не обмежуючись заборонити знаходитись на території ТРЦ, викликати невідкладну медичну допомогу або поліцію) щодо Відвідувачів, що перебувають у стані алкогольного, наркотичного та іншого сп’яніння, у психічно неврівноваженому стані, а також щодо Відвідувачів, що не реагують на зауваження представників ТРЦ, або не дотримуються умов даних Правил.

2.7.3. Представники ТРЦ мають право у разі необхідності надати першу домедичну допомогу Відвідувачу.

2.7.4. Представники ТРЦ мають право відмовити у відвідуванні ТРЦ особам, поведінка яких заважає відпочинку інших Відвідувачів ТРЦ, має ознаки адміністративного правопорушення та/або аморальної поведінки (ст.173 КпАПУ).

2.7.5 Представники ТРЦ мають право відмовити у відвідуванні ТРЦ особам, поведінка яких може нести загрозу іншим Відвідувачам ТРЦ, має ознаки порушення протиепідемічного режиму та заходів, вимог щодо протидії поширенню короновірусної хвороби COVID-19 та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричинено коронавірусом SARS-CoV-2.

2.7.6. У разі скоєння Відвідувачем дій, які підлягають ознакам адміністративного правопорушення, або кримінального злочину, представники ТРЦ мають право діяти у відповідності до вимог чинного законодавства України щодо цього Відвідувача та викликати відповідні  правоохоронні органи.

Представники ТРЦ мають право передавати матеріали до Слідчих органів за порушення Відвідувачами ст.173 КпАПУ (в т.ч. аморальна поведінка) та до Органів опіки та піклування за порушення ст.137 та ст.166 ККУ (в т.ч. залишення неповнолітніх дітей без нагляду), а також до інших уповноважених органів в разі необхідності.

2.7.7. У випадку перебування Відвідувача на території ТРЦ понад режиму робочого часу ТРЦ, Представники ТРЦ мають право вжити заходів для залишення Відвідувачем території ТРЦ.

2.7.8. Відвідувачі зобов’язуються покинути Територію ТРЦ в разі пред'явлення такої вимоги Адміністрацією або Службою Безпеки ТРЦ.

2.7.9. При перебуванні на території ТРЦ максимальної допустимої кількості відвідувачів та/або у випадку неможливості дотримання дистанції в ТРЦ, представники ТРЦ мають право відмовити у відвідуванні ТРЦ.

 

Розділ 3.  Інші умови

3.1. Адміністрація Торгового Центру встановлює зазначені Особливі правила, які поширюються на всіх відвідувачів, оскільки це не суперечить чинному законодавству та умовам Правил ТРЦ.

3.2. Адміністрація Торгового Центру може скасувати окреме  положення Особливих правил, але ні одна така зміна не означає втрату чинності інших умов цих Особливих правил.

3.3. Ці Особливі правила для Відвідувачів вступають в силу з моменту їх акцепту і є обов’язковими протягом всього строку перебування на території ТРЦ.

3.4. У випадку виникнення суперечностей між положеннями Правил ТРЦ та даних Особливих правил, переважну силу в період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки в м.Києві матимуть положення даних Особливих правил.

 

[1] *шляхом пред’явлення оригіналу документу, що посвідчує особу, або  мобільного додатку Порталу Дія (Дія), в якому наявний цифровий документ, що посвідчує особу з фотозображенням.