DREAM | DREAM

DreamTown

Home Events DREAM

DREAM

08 November 2021 - 08 November 2021
DREAM

Оголошення про проведення конкурсу

відбору аудитора фінансової звітності

ТОВ «Віта Верітас»

___ листопада 2021

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Віта Верітас» (далі – ТОВ «Віта Верітас») оголошує про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ТОВ «Віта Верітас». Завдання – надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ТОВ «Віта Верітас», як підприємства, що становить суспільний інтерес (за критеріями, визначеними Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» ТОВ «ВІТА ВЕРІТАС» відноситься до великих підприємств), складеної станом на 31.12.2021 р. відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності.

Термін надання послуг – відповідно до затвердженого ТОВ «ВІТА ВЕРІТАС» Порядку проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності.

 

Учасники конкурсу мають відповідати критеріям та вимогам, встановленим Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» та   Порядком проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ТОВ «Віта Верітас» (надалі – Порядок).

До участі у конкурсі не допускаються суб’єкти аудиторської діяльності, які:

- не відповідають вимогам Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність»;

- подали до участі в конкурсі документи із порушенням строків, встановлених цим оголошенням;

- подали до участі в конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію.  

 

Строк подання документів для участі в конкурсі – до 12 листопада 2021 р. (до 17:00).

Дата початку проведення конкурсу – 15 листопада 2021 року.

 

Для участі в конкурсі претенденти надають Конкурсну пропозицію, документи і відомості передбачені п.5.8. затвердженого Порядку наведеного за посиланням, у т.ч.:

- основні відомості про суб’єкта аудиторської діяльності;

- інформацію Аудиторської палати України, чинну станом на дату проведення конкурсу, про включення  до Реєстру суб’єктів аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес.

- цінову пропозицію щодо розміру оплати за договором;

- запевнення щодо відсутності обмежень, визначених законом;

- інформацію про договір страхування відповідальності перед третіми особами;

- інформацію про кваліфікований персонал   аудиторської фірми, тощо.

 

Документи для участі в конкурсі надаються на електронну адресу:    yakushko@dreamtown.kiev.ua. Контактна особа: Якушко Ганна,  т.(044)4283610, (044)4283611.

 

Результати конкурсу будуть оголошені шляхом публікації на даному сайті. Учасники конкурсу будуть повідомлені про результати розгляду направлених ними документів електронною поштою.

 

З порядком проведення конкурсу ТОВ «Віта Верітас» можна ознайомитися тут: