DREAM TOWN | DREAM

DreamTown

Home Events DREAM TOWN

DREAM TOWN

11 December 2020 - 11 December 2020
DREAM TOWN

Оголошення про проведення конкурсу

відбору аудитора фінансової звітності

ТОВ «Віта Верітас»

 

11 грудня 2020

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Віта Верітас» (далі – ТОВ «Віта Верітас») оголошує про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ТОВ «Віта Верітас». Мета -  вибір на конкурсних засадах суб’єкта аудиторської діяльності для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності. Орган, який здійснює функції аудиторського комітету: Ревізійна комісія Товариства. Завдання – надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ТОВ «Віта Верітас», як підприємства, що становить суспільний інтерес (за критеріями, визначеними Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» ТОВ «ВІТА ВЕРІТАС» відноситься до великих підприємств,  за ознакою кількості працівників), складеної станом на 31.12.2020 р. відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності.

Термін надання послуг – до 25 квітня 2021 року.

Учасники конкурсу мають відповідати критеріям та вимогам, встановленим Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» та   Порядком проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ТОВ «Віта Верітас» (надалі – Порядок).

До участі у конкурсі не допускаються суб’єкти аудиторської діяльності, які:

- не відповідають вимогам Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність»;

- подали до участі в конкурсі документи із порушенням строків, встановлених цим оголошенням;

- подали до участі в конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію.  

Строк подання документів для участі в конкурсі – до 21 грудня 2021 року 17:00 включно.

Дата початку проведення конкурсу – 22 грудня 2020 року.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати:

  1. Лист в довільній формі на участь в конкурсі.
  2. Копії свідоцтва про державну реєстрацію, статутних документів та передбачених законодавством України ліцензій, свідоцтв, сертифікатів.
  3. Підтвердження відповідності вимогам Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», Лист-гарантія про відсутність обмежень для участі у конкурсі.
  4. Комерційну пропозицію із зазначенням інформації щодо суб’єкта аудиторської діяльності визначеної відповідно до Порядку проведення конкурсу.  

Документи для участі в конкурсі необхідно надіслати на електронну пошту:    yakushko@dreamtown.kiev.ua, Контактна особа –Якушко Ганна,  (044) 4283610, (044) 4283611.

Результати конкурсу будуть оголошені ревізійною комісією до 31 грудня  2020 року. Учасники конкурсу будуть повідомлені про результатами розгляду направлених ними документів для участі в конкурсі електронною поштою.

З порядком проведення конкурсу ТОВ «Віта Верітас» можна ознайомитися тут: