ПРО НАС

DreamTown

Укр
Головна Про нас

DREAM TOWN

Один з найбільших торгівельно-розважальних центрів столиці. Він є унікальним не тільки завдяки своїм масштабам і архітектурі, але й незвичайній атмосфері, яка панує всередині комплексу. Дві частини ТРЦ розташовані між трьома станціями метро: Оболонь, Мінська, Героїв Дніпра.

Про нас

DREAM TOWN , частина 1

На першому та другому поверхах розташовані fashion магазини та магазини спортивних брендів, такі як HM, Zara, Pull and Bear, New Balance, Adidas, Under Armour.

Також величезний вибір ювелірних виробів, магазинів з мобільними аксесуарами, великі магазини техніки MOYO та Цитрус та продуктовий супермаркет Сільпо.

На третьому поверсі розташовані розважальний комплекс Happy Kid’s Park та атракціони на будь-який смак і вік: ковзанка, кінотеатр, зоопарк – це лише маленька частина того, що можна знайти в DREAM TOWN.

Різноманітний вибір кафе та ресторанів. Великі книжкові магазини. Салони краси, тату та пірсингу.

DREAM TOWN , частина 2

На першому поверсі розташован магазин електроніки Фокстрот.

Товари для облаштування дому знайдете в магазинах JYSK, Деко та English Home.

Великий вибір меблів та посуду, зоотовари та супермаркет Сільпо.

На другому поверсі широкий спектр дитячих товарів – одяг, взуття, іграшки, подарунки, канцтовари, коляски та меблі для дитячої кімнати.

Також дитячий розважальний комплекс Dream Land та студія танцю Dream Team.

Третій поверх – Sport Hub в якому є студія Серебрянських, Sport Life та Школа Шахів.

А для всіх поціновувачів аутлетів – великі магазини All Stars, Sportmaster та Intersport outlet city, в якому представлено понад 70 брендів взуття та одягу в стилі casual.