DreamTown

Укр
Головна Про нас

DREAM TOWN

Найбільший торгівельно-розважальний центр столиці. Він є унікальним не тільки завдяки своїм масштабам і архітектурі, але й незвичайній атмосфері, яка панує всередині комплексу. Дві частини ТРЦ розташовані між трьома станціями метро: Оболонь, Мінська, Героїв Дніпра.

Про нас

Dream Town - частина 1

Бутікова галерея розташована на першому і другому поверхах, де кожен знайде те, що шукає – одяг і взуття найвідоміших брендів, білизну, спортивні товари, величезний вибір ювелірних виробів, галантерею, великий книжковий магазин, оптику, магазини з гаджетами, аксесуари і багато іншого.

На третьому поверсі розташовані розважальний комплекс і атракціони на будь-який смак і вік: каток, кінотеатр, зоопарк – це лише маленька частина того, що можна знайти в Dream Town. Саме тут можна відновити сили після покупок і розваг - вибір ресторацій великий і різноманітний: від затишного кафе до галасливого і веселого пабу.

Dream Town - частина 2

Якщо ж ти хочеш облаштувати свою квартиру - двері Dream Town 2 завжди відкриті. Нескінченні ряди меблів, магазини техніки, сантехніки, посуду, домашнього текстилю та декору – розташовані на перших двох поверхах.

Батьки будуть раді відвідати великий дитячий квартал на другому поверсі комплексу. Там є все для вашого малюка - від пелюшок і брязкалець до корпусних меблів в дитячу кімнату.