DreamTown

Укр

Сушия

Бразилія (DreamTown 1)

Сьогодні «Сушия» - найбільша і швидкозростаюча в Україні мережа ресторанів сучасної японської кухні. «Сушия» щороку відкриває близько 10 нових ресторанів, включно з Києвом і регіонами України. Якісне, смачне, корисне - це принципи, яких «Сушия» дотримується з 2006 року. Прямий імпорт основних продуктів і потужна система логістики дозволяють компанії регулювати вартість страв, зберігаючи при цьому високі стандарти якості. Смачні страви японської кухні, яскравий дизайн і уважне обслуговування - складові повноцінного відпочинку в «Сушия».


Точна доставка «Сушия» працює з липня 2011 року і охоплює всі регіони, де працюють ресторани мережі. Жителі різних міст кожен раз переконуються в швидкості і зручності доставки. Замовлення готуються в найближчому ресторані і доставляються кур'єром протягом 60 хвилин. «Сушия» матеріально відповідає за кожну хвилину очікування замовлення завдяки спеціальній програмі «1 хвилина затримки = 1 гривня в Скарбничка».

Відгуки (1)
Акобян Армен
03 липня 2019 12:06:27
Отличное заведение! Нас обслуживал миловидный парень с хвостиком, очень приятный в общении, с хорошими манерами. Пожалуй, лучший официант, которого я где-либо встречал. Так доступно и понятно ещё никто не рассказывал мне про суши, ролы и напитки. Собственно, сами суши просто топ. Обязательно посещу ваше заведение ещё не один раз