DreamTown

Укр

Cherry Berry

Китай (DreamTown 1)

Вже більше 7 років працює і успішно розвивається компанія "Cherry Berry", будучи на сьогодні одним з успішних лідерів України. І адже не дарма, так як вже в 12 найбільших містах нашої країни впевнено працюють всі 40 реалізованих об'єктів компанії, завжди підтримуючи відповідний рівень конкуренції з провідними компаніями країни.

Ми з радістю пропонуємо вам оцінити наш широкий асортимент солодощів, гарантуючи якість кращих виробників Латвії, Чехії, Голландії, Іспанії та, безсумнівно, України. Нашою гордістю є вражаюче розмаїття форм, смаку і кольорової гами продукції, яка може завоювати серце кожного. Будь-який ласун зможе знайти тут для себе улюблену смакоту: желейні цукерки, ірис, карамель, жувальний мармелад всіляких форм і розмірів, горіхи, шоколад і сухофрукти.


Хотілося б підкреслити також приємне і економне новаторство "Cherry Berry": тут панує самообслуговування з єдиною ціною на ваговий асортимент магазину. Тисячі українців вже переконалися в гарантії якості, багатогранності смаку і адекватності ціни. Переконайтеся в цьому і ви!

Відгуки (0)
Порожній список