DreamTown

Укр

Coral travel

Італія (DreamTown 2)

Турагентство CORAL TRAVEL пропонує кращі курорти і готелі в 27 країнах світу - Туреччині, Іспанії, Греції, Єгипті, Таїланді, Тунісі, Марокко, Ізраїлі, ОАЕ, Китаї, Кубі, Індії, Маврикії, Танзанії, Домініканській Республіці, Індонезії, Мальдівах, В'єтнамі, Сейшелах, Шрі-Ланці, Сінгапурі, Мексиці, Камбоджі, Йорданії, Андоррі, Австрії. Йде постійна робота по відкриттю нових напрямків. Туроператор організовує групові та індивідуальні тури FIT на базі власних чартерних програм і регулярних рейсів, розвиває incentive-, congress-, спортивний та інші види туризму, а також активно займається продажем авіаквитків онлайн.
Компанія практикує у своїй роботі комплексний підхід до якості. Це означає якість у всьому, починаючи з пропонованого продукту і закінчуючи роботою співробітників усіх підрозділів CORAL TRAVEL. Завдяки цьому, візитною карткою компанії CORAL TRAVEL є незмінно висока якість послуг, що надаються.
Здійснюється всебічний контроль якості всіх складових турпродукту на кожному етапі його формування, просування і реалізації. CORAL TRAVEL займається впровадженням вимог стандарту ISO 9001. Відносини з партнерами засновані на принципах відкритості та порядності, без чого неможливо будувати успішний бізнес. Кожен агент, обраючи продукт CORAL TRAVEL, може бути впевнений, що його клієнту будуть надані тільки якісні послуги, ретельно перевірені і відібрані експертами компанії CORAL TRAVEL. Саме тому продукт, пропонований на ринку під маркою CORAL, в очах споживачів і партнерів є синонімом надійності і якості.

Відгуки (0)
Порожній список