Моє свято | DREAM

DreamTown

Укр
Головна Послуги Моє свято

Моє свято

Мексика (DreamTown berry)

Мое свято - це місце з якого починаеться твій  незабутній день.
Хочеш влаштувати яскраве свято?! Завітай до нашого магагазину, де на тебе чекає більше тисячі  видів різноманітних кульок на любий смак, на свято з будь-якого приводу. День Народження, весілля, народження малюка, освідчення , новосілля та інше. Ви можете зробити замовлення у магазині , а ми доставимо кульки за вказанною  адресою. Також, ми пропонуємо різноманіття товарів для свята, як дитячого так і для дорослого. Святкові гирлянди, святковий посуд, атрибутика, хлопавки, небесні фонарики. Усе це можна обрати в необхідній тематиці .
         Шалений вибір трендових матеріалів для оформлення подарунків та висококласний спеціаліст з пакування створять магію та подарують яскраві емоці. Вже упакований подарунок можна оздобити тематичними елементами декору, додати листівку та створити свій ексклюзивний варіант. Велика кількість подарункових коробок дозволить спакувати габаритний подарунок, та будь-якої форми.
         Чекаємо на вас, щоб дарувати радість. Ми любимо нашу роботу і цінуємо своїх кліентів.

INSTAGRAM:  newwave_balloons_pro
Facebook:  newwaveballoons

Відгуки (3)
Роман
06 жовтня 2023 14:30:20
Все для свята - це чудово! А тим більш упаковка та повітряні кульки https://magicparty.com.ua/
Наталия
19 березня 2021 21:52:39
Спасибо за чудесную упаковку ребёнок был в восторге моя семья рекламирует
Эллина
19 березня 2021 21:52:18
Спасибо за творческий, профессиональный подход и подаренное мне чудесное настроение!!!Хочу порекомдовать всем, кому не безразличен дизайн упаковки подарков магазин "МОЄ СВЯТО", в ТРЦ Дрим Таун 2.Я художник - модельер, по образованию, мне сложно угодить,рассказала о своих предпочтениях, к моему удивлению, было предложено много интересных вариантов. Упаковали,необыкновенно красиво,подарок моему другу, на Д.Р.Очень рекомендую, именно этот магазин и его приятный, творческий, коллектив!!!)