DreamTown

Укр

Askona

Італія (DreamTown 2)

«Аскона» - шведська компанія, лідер індустрії товарів для сну, а також є найбільшою фабрикою з виробництва ортопедичної, продукції в Східній Європі. «Аскона» входить до складу шведського концерну HildingAndersGroup, лідируючого виробника ліжок і матраців в Європі і Азії. Концерн HildingAnders представляє свою продукцію на 27 Європейських і 13 азіатських ринках. Більш ніж за 20-річний досвід роботи ми заслужили високу репутацію на світовому ринку: такі всесвітньо відомі мережі готелів, як Hilton, Radisson SAS, Marriott і інші, довіряють сон своїх постояльців нашої компанії. У 2011 році «Аскона» в складі HildingAnders вийшла на український ринок. «Наше завдання - представити українським споживачам якісний продукт з гарантією європейського лідера, продукт, якому довіряють вже більше 8 мільйонів людей. Ми віримо, що товари для здорового сну «Аскона» викличуть таку ж довіру на Україні. Адже наша місія - робити все для задоволення їхніх потреб у здоровому і комфортний сон ».

Наші бренди:

Askona

Матраци Askona - одні з кращих матраців на ринку СНД по співвідношенню інновації / висока якість / розумна ціна;

На матрацах Askona сплять більше 8 мільйонів людей.

Mediflex

Матраци та аксесуари для сну Mediflex розроблені консультантом ХК «Аскона», знаменитим академіком В. І. Дикуля спеціально для людей, які страждають захворюваннями опорно-рухового апарату.

Serta

75 років компанія Serta успішно працює на світовому ринку матраців, залишаючи позаду своїх конкурентів завдяки постійним дослідженням в області сну і інноваційним розробкам.

King Koil

King Koil - це справжнє значення розкоші! Компанія заснована ще в 1898 году.Матраси King Koil визнані кращими спальними системами в світі! Бренд представлений більш ніж в 40 країнах світу на 5 континентах і є самим віддається перевага брендом матраців серед мільйонерів по всьому світу.

Акції

Askona
02.08.2018 - 31.08.2018
Комфортне Літо в самому розпалі. Знижки до -60%.
Askona
08.05.2018
Распродаж минулої колекції матраців King Koil
Askona
19.04.2018
Розпродуємо старі колекції аксесуарів
Відгуки (0)
Порожній список