Silk Paradize | DREAM

DreamTown

Укр

Silk Paradize

Італія (DreamTown berry)

У магазині Silk Paradize Ви зможете знайти величезний вибір товарів для спальні. Подушки, ковдри з натуральними наповнювачами - шовк, кашемір, верблюд, меринос, пух, Ліоцель (Тенцель) - класичні та інноваційні - від європейських лідерів у виробництві текстилю.

Ексклюзивна бамбукова, бавовняна, шовкова і евкаліптова постільна білизна - від кращих європейських дизайнерів. Перш за все, це постільна білизна різних видів: шовк, сатин, бамбукова тканина, єгипетський хлопок, евкаліптова волокно, жаккард, бязь, поплін і багато іншого. Сатинові, махрові і шовкові халати і махрові рушники - найм'якші і красиві. Одяг для сну-шовк, льон, бавовна, модал.

Silk Paradize пропонує елітну постільну білизна та постільні набори, скатертини і покривала відомих італійських, англійських, турецьких і китайських брендів: "Blumarine", "ETRO", "Kuneng", "Kessar Polo", "Casablanca", "Jajamon", " Luxuri linens "," Apollo "," BLISS "," Sinomax "," Norman Hayordal selection "," SHARK Home "," PAVIA "," LUOLAI "," BINNU "," Cotton House "," DiBenedetto "," ISSIMO -HOME "," Lodex "," Flossy "," Points Rouges ", 'Charming", "Lapis" і ін.

Для тих, хто цінує високу якість і стиль ми можемо запропонувати шовкову постільну білизну та постільну білизну з інших високоякісних тканин. У нас завжди знайдеться безліч модних, яскравих і однотонних забарвлень постільної білизни. Різноманітність вибору допоможе зробити Вашу спальню не тільки затишною, але і стильною. Ви можете придбати сімейну постільну білизну, постільну білизну євро розміру, дитячу постільну білизну.

Відгуки (0)
Порожній список