Відкрилась школа танців Dream Team | Dream Town

DreamTown

Укр
Головна Новини Відкрилась школа танців Dream Team

Відкрилась школа танців Dream Team

04 червня 2020
Відкрилась школа танців Dream Team

Школа танців Dream Team

Відкрила свої двері в ТРЦ Dream Town 2.

Dream Team- більше чим танці . Наша місія кожен день робити людей счастливими за допомогою танців . Вже більше 10 років ми навчаємо танцям, а саме хіп-хопу та стріт  напрямкам .

Наші учні та викладачі неодноразово ставали чемпіонами та призерами всеукраїнських, европейских та світових змагань і фестивалів . Ми приймаємо активну участь у міжнародних танцювальних подіях, як учасники так членами журі, презентерами майстер класів .  Вже більше 5 років являємося організаторами міжнародних дитячих таборів і фестивалів у Болгарії .

Команда Dream Team працює по інноваційній навчальній програмі , яка розвиває не тільки танцювальні здібності , ай лідерські навики.

Школа навчає дітей та дорослих в таких напрямках : хіп-хоп , брейк-данс , хаус , джаз - фанк , також у нас є фітнес , стретчінг, сальса , афро .

Навчання проходе в індивідуальному порядку та групи до 10 чоловік відповідно до свого віку  : 3-5 років, 6-8 років, 9-12 років, 13-15 років , 16-18 років та дорослі групи .

Заняття проходять оф-лайн та он-лайн .

Завітайте у наше неймовірно просторе , стильне місце у якому так і хочеться танцювати . З нагоди відкриття пробний майстер клас безкоштовно ! Інформація по телефону +380979731323

Ми в соц.мережах

https://dance-school.kiev.ua/

https://www.facebook.com/dreamteamkievds/

@dreamteamkiev

https://www.youtube.com/channel/UCDiOF9N3juALJJOP1N_9EbQ

https://dance-school.kiev.ua/onlajn-shkola/